Liverpul - Milner
AP Photo/Jon Super

Liverpul - Milner, Foto: AP Photo/Jon Super

Fudbaleri Liverpula savladali su uz dosta muke Lester 2:1, u meču osmog kola engleske Premijer lige.

Poveli su fudbaleri Liverpula u 40. minutu, sjajan pas Milnera ka Maneu, Senegalac beži odbrani "Lisica" i matira Šmajhela za 1:0.

Deset minuta pre kraja utakmice Džejms Medison doneo je izjednačenje Lesteru.

Otpor "lisica" je slomljen tek u 95. minutu sa bele tačke, precizan je bio Milner!

Aston Vila je deklasirala Norič sa 5:1 na gostovanju, dvostruki strelac bio je Vesli u prvih pola sata meča, dok su domaćina dotukli Greliš, Huriane i Daglas Luiz.

Everton je nastavio da tone, ovoga puta su doživeli poraz na "Tarf Muru" od Barnlija, bilo je 1:0 (0:0) za domaćina.

Voftord i Šefild junajted su remizirali bez golova.

Fudbaleri Kristal Palasa savladali su Vest Hem 2:1 posle preokreta. "Čekićari su poveli protiv gradskog rivala golom Sebastijena Alera u 54. minutu, na asistenciju Frederiksa.

Međutim, nije prošlo ni deset minuta, a Francuz pravi penal koji koristi Patrik van Anhold koji donosi bod "orlovima".

Ovaj gol daje krila gostima koji preuzimaju kontrolu u završnici meča, te tri minuta pre kraja stižu do velike pobede. Keli je centrirao u kazneni, a tamo loptu dočekao Džordan Aju i zatresao mrežu. Srpski reprezentativac Luka Milivojević nije igrao zbog žutih kartona.