AP Michael Probst
Haland

Haland, Foto: AP Michael Probst

Sve golove možete da pogledate u toku utakmice!

Kraj utakmice u Madridu! Atletiko je pobedio Liverpul minimalnim rezultatom! (Saul Nigez 4')

Kraj utakmice u Dortmundu! Borusija je pobedila PSŽ rezultatom 2:1 (Haland 69', 77' - Nejmar 75')

90' MADRID - Liverpul je bezopasan!

90' DORTMUND - Nejmar je izbacio dva defanzivca Borusije i uputio je šut ka golu, samo je ovoga puta bio izblokiran i domaćin ostaje u vođstvu

83' DORTMUND - Nejmar promašio zicer! Šutirao je levom nogom preko gola!

Slah izašao iz igre ušao Čemberlejn!

77' DORTMUND - GOOOOOOOL HALAND! BOMBA, KOJA GOLČINA!

75' DORTMUND - GOOOOL NEJMAR! Kakav prodor Mbapea i lagana završnica za Brazilca!

68' MADRID - Kakva propuštena šansa Morate, okliznuo se u najbitnijem trenutku!

69' DORTMUND -  GOOOOOOOL HALAND!

65' DORTMUND - Mbape i Nejmar imali najbolju šansu za PSŽ, ali nisu uspeli da postignu pogodak, ostaje nula na Signal Iduna Parku

52' DORTMUND - Stiska Borusija "prinčeve"! Ovog puta se Haland našao u šansi, ali mu je Silva u kaznenom prostoru izbio loptu iz nogu

52' MADRID - Posle jednog centaršuta, omaleni Egipćanin je bio najviši u skoku, ali njegov udarac glavom je prošao pored stative

46' MADRID - Ljorente je ušao umesto Lemara, a Oriđi umesto Manea!

POČELO DRUGO POLUVREME!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA! PSŽ bez jedne šanse u Dortmundu, Liverpul imao inicijativu ali je Atletiko bio opasniji!

40' MADRID - Žuti karton za Manea!

27' DORTMUND -  Navas spasio PSŽ, kombinovali su Sančo i Haland, a Englez je odlično gađao donji desni ugao, gde je Navas uspeo da skloni loptu koja se potom odbila do Azara, ali je njegov udarac bio izblokiran

25' MADRID - Kakav minut u Madridu! Morata je sjano prevario svog čuvara, naišao je 1 na 1 sa Alisonom koji brani njegov udarac, od Brazilca je potekla kontra gostiju, Sane je uposlio Salaha koji je dao gol ali je Mohamed bio u nedozvoljenoj poziciji!

20' MADRID - Intervencija Robertsona na loptu u poslednjoj sekundi, Morata bi je sigurno zakucao u mrežu!

15' DORTMUND - Povukao je kontru Sančo ali je slabo šutirao!

15' MADRID - Atletiko se skroz povukao, Liverpul ima terensku dominaciju i inicijativu!

10' DORTMUND - Pao je Nejmar, neposredno ispred šesnaesterca! Izveo je Brazilac slobodan udarac, a lopta je proletela vrlo blizu desne stative

4' MADRID - GOOOOOOOL SUAL NIGEZ! Katastrofalna intervencija odbrane Liverpula, Nigez zakucava u mrežu Alisona!

UTAKMICE SU POČELE

MEČEVI POČINJU OD 21 SAT

Konačno kreće spektakl za ljubitelje fudbala - nokaut faza Lige šampiona!

Fudbaleri Atletiko Madrida dočekuju aktuelnog prvaka Evrope od 21 sat, dok će Borusija Dortmund na svom terenu pokušati da iznenadi PSŽ!