Pol Skols

AP/Jon Super

Pol Skols, Foto: AP/Jon Super

Bivši igrač Mančester Junajteda Pol Skols imao je niz kritika na račun igre "crvenih đavola" u trećem kolu Lige Evrope protiv Partizana.

Izabranici Olea Gunara Solskjera minimalnim rezultatom pobedili su crno-bele, a jedini gol na meču postigao je Entoni Marsijal sa penala u 43. minutu.

"Posle remija sa Liverpulom svi smo se malo ohrabrili, ali onda pogledate ovu utakmicu i shvatite da je sve isto kao na početku sezone. Kao da su u timu stranci, kao da nikada nisu igrali zajedno. Ne postoji nikakva veza između veznih igrača i napadača. I u odbrani je to izgledalo loše", rekao je Skols, a prenose britanski mediji.

Partizan - Mančester junajted, Foto: AP Darko Vojnović

Junajted je sada prvi u grupi L sa sedam bodova, AZ Alkmar ima pet, Partizan jedan manje, dok je Astana bez bodova.

Crni Mitre, mogao si nogu da mu slomiš!

AUTOR: Alo.rs DATUM I VREME: 25.10.2019. 08:31 Srpski reprezentativac je postigao tri gola u pobedi protiv Lutona (3:2), a u 73. minutu dobio je strahovito jak udarac u glavu Aleksandar Mitrović dobio strahovit udarac u glavu protiv Lutona, Foto: Profimedia Ima ona stara fudbalska izreka da postoje igrači koji idu glavom tamo gde drugi ne smeju ni nogom.

Mančeter Junajted i Partizan sledeći meč u Ligi Evrope igraju 7. novembra na Old Trafodu.