AP/Fabio Muzzi
Fiorentina - Frozinone

AP/Claudio Giovannini

Fiorentina - Frozinone, Foto: AP/Claudio Giovannini

Fudbaleri Napolija remizirali su večeras na San Paolu sa Đenovom 1:1 u okviru 31. kola italijanske Serije A.

Domaćin je na krilima činjenice da su od 28. minuta i isključenja Sturara sa igračem više stigli do vođstva šest minuta kasnije kada je Dris Mertens savladao Radua.

Radost Napolitanaca trajala je sve do trećeg minuta nadoknade vremena kada je stupila na scenu SRPSKO-MAKEDONSKA VEZA!

Darko Lazović iskoristio je odlično dodavanje Pandeva i izjednačio rezultat.

Ekipa Frozinonea savladala je Fiorentinu sa 1:0 u 31. kolu italijanske Serije A. Gosti su napravili značajan korak u borbi za opstanak pobedivši Fiorentinu na Artemio Frankiju, golom Danijela Ćofanija u 84. minutu tako da sada imaju 23 boda i nastavljaju grčevitu borbu.

Odlične partije su pružili srpski defanzivac Nikola Milenković, kao i momak koji je na listi želja PSŽ, levi bek, Kristijan Biragi.

Pinamonti je uspeo da asistira Ćofaniju za gol kojim su došli do druge uzastopne pobede u Seriji A.

Fiorentina će u narednom meču ugostiti ekipu Bolonje koja se nalazi odmah iznad Frozinonea na tabeli, dok će Frozinone igrati protiv milanskog Intera.

Ekipa Kaljarija savladala je SPAL rezultatom 2:1, dok je na "Friuliju" viđena goleada u prvom poluvremenu u meču između Udinezea i Empolija. Domaći tim je pobedio sa 3:2, a svih pet golova palo je u prvih 45 minuta.

Inter na Đuzepe Meaci nije uspeo da savlada Atalantu, pa se meč 31. kola završio bez pogodaka. "Neroazuri" su postigli gol u trećem minutu, ali je on bio poništen zbog ofsajda. Pored toga beležimo i pokušaj Naingolana, međutim promene rezultata nije bilo.

Lacio je odigrao nerešeno 2:2 sa Sasuolom. U 53. minutu sviran je penal za Lacio a Ćiro Imobile je bio siguran.

Radost Lacijala trajala je tek četiri minuta, toliko je bilo potrebno Rožeriju da izjednači rezultat i najavi potpuni preokret koji se dogodio u 89. minutu kada je Domeniko Berardi doneo sva tri boda svojoj ekipi.

Senad Lulić je u šestom minutu nadoknade vremena pomogao Laciju da izbegne poraz na Olimpiku.

Serija A: nedelja, 7. april

Fiorentina - Frozinone 0:1 (0:0)