Lacio - Atalanta
EPA-EFE/ANGELO CARCONI
Lacio - Atlanta

Lacio - Atlanta, Foto: EPA-EFE/ANGELO CARCONI

Fudbaleri Lacija napravili su veliki povratak na svom "Olimpiku" pošto su gubili od Atalante rezultatom 0:3 posle prvog poluvremena!

Prvi deo je u potpunosti pripao gostima iz Bergama! Atalanta je povela u 23. minutu golom Luisa Murijela!

Pet minuta kanije Atalanta stiže do novog pogotka! Opet je strelac Murijel!

Do kraja poluvremena, gosti uspevaju da postignu još jedan gol, Papu Gomez je bio strelac!

Živnuo je Lacio u drugom poluvremenu, u 69. sa bele tačke smanjuje rezultat Ćiro Imobile!

Gosti su izgubili posed, što koristi Imobile koji glavom prosleđuje loptu do Koree a on beži svojim čuvarima za 2:3

Novi penal za Lacio, ovog puta u nadoknadi vremena, Imobile donosi bod  "nebesko-lavima!"

Sergej Milinković-Savić proveo je čitavih 90 minuta na terenu, zaradio je i jedan žuti karton.