Tanjug / AP
Mihin podvig na

Tanjug / AP

Mihin podvig na "San Siru", Foto: Tanjug / AP

Lukaku je u 22. minutu zatresao mrežu gostiju, minimalnim rezultatom se otišlo na odmor, a onda je drugo poluvreme pružilo pravo uživanje.

Najpre, Sorijano je oslabio Bolonju direktnim crvenim kartonom, da bi najstrožu kaznu u 62. minutu za možda i nedostižnih 2:0 promašio Lautaro Martinez.

Usledio je sjajan potez Mihajlovića, namirisao je krv i napravio trostruku izmenu.

Sveži fudbaleri i izjednačenje u 74. minutu, a onda noćna mora za Inter i drugi karton Bastonija, pa se odnos snaga na terenu ponovo izjednačio.

Bolonja je bila u psihološkoj prednosti, dalo se primetiti, a sve je ukomponovano i realizovano u 80. minutu.

Domingez je pronašao Musu Baroua, ovaj pogodio za fantastičnih 2:1!

Antonio Konte je napravio dve izmene u 85. minutu, ali to nije pomoglo Interu da izbegne poraz na domaćem terenu.

Bolonja kaska za Evropom i šestim mestom pet bodova, a nakon ovakvog izdanja, ništa nije nemoguće.