Slavlje fudbalera Juventusa, Foto: Li Bo/Xinhua via AP

* Danas je počelo italijansko fudbalsko prvenstvo

* Juventus na startu osvojio tri boda u Parmi

* Kjelini strelac gola

Fudbaleri Juventusa pobedili su Parmu sa 1:0, u prvom kolu Serije A. Izabranici Mauricija Sarija odigrali su rutinski meč, mogli su da slave i ubedljivije, ali su na kraju meč završili sa jednim postignutim golom.

Kristijano Ronaldo nije imao sreće na ovom susretu, u prvom poluvremenu je postigao gol, koji je kasnije posle VAR poništen.

U njegovoj zemlji su zaboravili na njega, a sada tamošnji mediji bruje o Zvezdi i njenom mađioničaru! (FOTO)

AUTOR: alo.rs/M.D. DATUM I VREME: 24.08.2019. 16:01 Smatraju da su prerana poređenja sa slavnim Argentincom uticala na njega! Marko Marin, Foto: Crvena zvezda * Iz Verderera je prešao u Čelsi za koje je odigrao šest utakmica * Uglavnom je igrao na pozajmicama Anderleht, Sevilja, Fiorentina, Trabzonspor * Pored tih klubova nastupao je i za Borusiju Menhengladbah, Olimpijaks i Zvezdu Kapiten Crvene zvezde je naterao medije iz Nemačke da opet pišu o njemu!

U drugom periodu igre imao je nekoliko dobrih pokušaja, ali je odbrana Sepe mirovala. Jedini pogodak na meču postigao je Đorđo Kjelini u 21. minutu.

Parma je takođe imala nekoliko šansi, međutim Ščesni je bio siguran među stativama.

Juventus u narednom kolu čeka Napoli, dok Parma gostuje u Udinama.

Fudbaleri Napolija pobedili su na gostovanju Fiorentinu sa 4:3, u prvom kolu Serije A.

Na terenu stadiona Artemio Franki videli smo dvojicu srpskih fudbalera – Dušana Vlahovića i Nikolu Milenkovića.

Obojica su se našli u startnoj postavi Viole, a zanimljivo jedan od tri gola je postigao Milenković, kojem to i nije primarni zadatak.