Junajted mora prvi da primi gol, ali to onda znači samo jedno - pobedu! (VIDEO)
alo.rs
Mančester junajted
Mančester junajted, Foto: EPA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras u gostima ekipu Šefilda junajteda sa 3:2, u utakmici 13. kola Premijer lige.

Junajted je upisao sedmu pobedu u šampionatu i trenutno je šesti na tabeli sa 23 boda, koliko ima i petoplasirani Everton. Na drugoj strani, Šefild je i dalje bez pobede i sa samo jednim osvojenim bodom "zakucan" je za samo dno tabele.

Šefild je poveo već u petom minutu golom Dejvida Mekgoldrika, posle greške Hendersona, ali je Junajted do kraja poluvremena preokrenuo rezultat. Prvo je u 26. minutu izjednačio Markus Rašford, da bi Entoni Marsijal u 33. minutu doneo vođstvo Junajtedu.

Ekipa iz Mančestera je, posle lepe akcije i asistencije Marsijala, golom Rašforda povela sa 3:1 u 51. minutu, a konačan rezultat postavio je Mekgoldrik u 87. minutu.

Fudbaleri Mančester junajteda će u narednom kolu dočekati Lids, dok će Šefild gostovati Brajtonu.