Crvena zvezda - Javor proslava gola Jovičiića
Alo! M.Metlaš

Crvena zvezda - Javor proslava gola Jovičiića, Foto: Alo! M.Metlaš

Hvala što ste pratili tekstualni prenos meča Crvena zvezda - Javor na portalu Alo!

68' Traje Zvezdina ofanziva, najčešće preko debitanta Žandera koji je u nekoliko navrata odlično centrirao sa levog krila.

60' Školska akcija crveno-belih, Marin je izbacio Žandera koji je sa levog krila povratnom pronašao Ivanića čiji je šut otišao preko gola.

Vatromet i bakljada navijača Crvene zvezde

Vatromet i bakljada navijača Crvene zvezde , Foto: Alo! M.Metlaš

46' Drugi deo meča je počeo kraćim prekidom zbog vatrometa na Severu.

Vatromet

Vatromet, Foto: Alo! M.Metlaš

DRUGO POLUVREME

45' GOOOOOOOOOOL 2:0 Ben šutira penal i pogađa.

44' Penal za Zvezdu! Đerić obara Bena u šesnaestercu i penal! Igrač Javora je dobio drugi žuti zaradio i isključenje.

40' Pavkov glavom pored gola.

38' Marin do Bena, poslao je loptu "koja ima oči", napadač Zvezde je otišao suviše iskosa i šutirao pored gola.

34' I Jovičić ponovo preti, nema gola

33' Marin ponovo opasan, lopta ide pored gola

28' GOOOOOOOOOL 1:0 Marin je iskosa poslao loptu u šesmaesterac do Jovičića, koji je šutirao  i zatresao mrežu golmana Jevrića!

13' Šansa za Javor, Petković u petercu, šutira, Borjan izbija loptu u korner.

5' Marin šutira, ili je to bio pokušaj asistencije, malo je falilo da crveno-beli povedu. I Pavkov je na gol liniji propustio da loptu ugura u mrežu.

3' Mogla je ovo da bude prva šansa za Crvenu zvezdu, ben iskosa u šesnaestercu, odbrana Ivanbjičana izbija loptu u korner.

1' Utakmica je počela

PRVO POLUVREME

Sastavi:

Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Milunović, Babić, Žander, Jovičić, Ivanić, Ben, Marin, Jevtović,  Pavkov.

Javor: Jevrić, Jevremović, Kuveljić, Piščević, Đerić, Marković, Dolamgić, Kolaković, Petković, Mrkaić i Amanović.

Dobro veče i dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Crvena zvezda - Javor na portalu Alo!

Ekipa iz Ivanjice posle godinu dana, ponovo će zaigrati u Superligi to na stadionu "Rajko Mitić".

Aktuelni šampion Crvena zvezda večeras kreće u odbranu titule. Na startu Superlige, protivnik je Javor.