Real Madrid - Mančester siti
(AP Photo/Bernat Armangue)

Real Madrid - Mančester siti, Foto: (AP Photo/Bernat Armangue)

Fudbaleri Mančester sitija su posle preokreta slavili u Madridu protiv Real Madrida! Lion je minimalnom pobedom čekirao karte za Torino!

Sve golove, crvene kartone, ali i neke propuštene šanse možete da vidite u toku utakmice!

Revanš mečevi se igraju 17. marta!

KRAJ UTAKMICE LION - JUVENTUS 1:0 (Tusart 31')

94' LION - Pokušaj Ronalda glavom, udario je prilikom skoka defanzivca Liona! (

KRAJ UTAKMICE REAL MADRID - MANČESTER SITI 1:2 ( Isko 60' - Hesus 78' i Kevin De Brujne 83')

93' MADRID - Odlična prilika za Mendija, ali nije lepo šutirao, mogao je da izjednači!

TRI MINUTA NADOKNADE U MADRIDU, PET U LIONU!

89' LION - Poništen gol Dibali! Opravdano pošto je bio ofsajd

86' MADRID - CRVENI KARTON ZA RAMOSA! Marez je uputio solidan šut iz slobodnog udarca!

84' LION - Pao je Ronaldo, ali je glavni sudija pokazao da nema penala.

82' MADRID - IZLAZE MODRIĆ I ISKO, A ULAZE VASKEZ I JOVIĆ

82' MADRID - PENAL ZA SITI! GOOOOOOOL KEVIN DE BRUJNE! Karvahal je napravio nesmotren penal, a vezista Belgije je poslao svog saigrača iz reprezentacije na drugu stranu!

78' MADRID - GOOOOOOOOL GABRIEL HESUS! Nadvisio je Hesus u skoku Ramosa i savladao Kurtou!

70' LION - Izašao je Kvadrado ušao je Iguain!

69' LION - Sandro je centrirao a na loptu je naleteo Dibala i šutirao pored stative.

70' MADRID - Real se oslobodio pritiska kad je postigoa gol, igra se na polovini Mančester sitija!

61' LION - Ušao je Ramzi, a izašao je Pjanić pošto se ugruvao nakon starta domaćeg fudbalera

60' MADRID - GOOOOOOOOOL ISKO! Pravo niotkud! Greška Otamendija, lopta je došla do brzonogog Vinisijusa koji je uposlio Iska kome nije bilo teško da sam savlada Edersona!

57' LION - Ofanziva Juventusa, Pjanić je prvo pogodio živi zid, pa je potom Sandro pokušao da uposli Ronalda, ali je Lopes reagovao!

55' MADRID - Još jedna prilika za goste, Kurtoa opet spašava "kraljeve"

50' MADRID - Kontra Sitija, Marez je sam završio akciju "kiflom" koja je otišla pored gola!

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

47' MADRID - Sa gol linije izbacuju odbrambeni igrači Reala loptu! Loša intervencija Kurtoe, opet je Žezus propusito šansu!

38' LION - Posle pregledanja snimka odlučeno je da nije bio penal, te da je Kvadrada lopta pogodila u butinu potom u ruku!

32' LION - GOOOOOOOOOOL TUSART! Sjajan prodor Ouara po levoj strani, Tusart je samo zakucao loptu u mrežu!

30' MADRID - Kakva prilika za Benzemu! Dva puta mu je odbranio Ederson!

25' LION - Domaćin uzvraća udarac, borba se rasplamsala, prvo je Dembele mogao da zatrese mrežu Šćenjija da nije reagovao De Liht, potom je Ronaldo uzvratio prodorom na drugoj strani ali je odlično reagovao Kornea!

21' MADRID - KURTOA SPASAO REAL! Kevin de Brujine je sjajno uposlio Žezusa koji se još bolje oslobodio svog čuvara, uputio je jak šut pravo u belgijskog golmana koji je odbranio njegov udarac!

16' MADRID - Udarac Rafaela Varana sa 25 metara ide preko gola, pre toga je obećavala akcija Iska, ali je Benzema bio kratak nakon centaršuta!

13' LION - Juventus kontroliše igru!

12' MADRID - Prvi opasniji napad na ovoj utakmici, Vinisijus je brzo istrčao po levoj strani i uputio centaršut, lopta ipak nije stigla do Benzeme!

5' LION - Odlično je Ronaldo lobovao golmana centaršutom, ali Kvardado je kasnio na drugoj stativi!

Real Madrid - Mančester siti, Foto: printscreen/Sofascore

Fudbaleri Real Madrida će imati težak zadatak na "Santjago Bernabeu" protiv Mančester sitija koji je izgubio korak za Liverpulom u Premijer ligi, pa će sve karte staviti na osvajanje Lige šampiona!

Mančester siti je oštro kažnjen od strane UEFA, dvogodišnjom zabranom igranja na međunarodnoj sceni i sa čak 30 miliona evra, što znači da će ovo biti poslednja prilika za Gvardiolu da osvoji LŠ sa "građanima"!

Real Madrid je 2016. godine pobedio Mančester siti sa ukupnim rezultatom 1:0 u polufinalu Lige šampiona, to je ujedno bio njihov poslednji duel!

Zinedin Zidan je odlučio da ostavi na klupi Luku Jovića i Gareta Bejla!

Lion - Juventus, Foto: printscreen/Sofascore

U ovaj dvomeč Juventus ulazi kao apsolutni favorit, a Ronaldo i družina će pokušati već u prvoj utakmici da reše sve dileme oko učesnika naredne faze!

Prvi meč se igra u Francuskoj na stadionu "Park Olimpik Lion", a Dembele, Depaj i Akambi će pokušati da iznenade sve ljubitelje fudbala!

Sve oči će biti uprte ka Portugalcu koji će pokušati da sa trećim timom u svojoj karijeri da osvoji Ligu šampiona, to je radio sa Realom i Mančesterom!

Jedan od takvih igrača je Klarens Sedorf (Ajaks, Real, Milan)!