Luka Jović
EPA/David Hecker
Luka Jović

Luka Jović, Foto: EPA/David Hecker

Nemački tim je već u nokaut fazi, dok je blizu iste i Mol Vidi koji je savladao PAOK rezultatom 1:0

Posle Luke Jovića, koji je prvi načeo mrežu Apolona, gol u pobedi Ajntrahta protiv Apolona postigao je i Mijat Gaćinović - 3:2 (1:0).

Srpski reprezentativac je pogodio mrežu domaćeg tima u 58. minutu, samo tri minuta nakon što je asistirao Haleru. U tom trenutku bilo je 3:0 za goste, koji su imali podršku 5.000 navijača, i malo ko je mislio da će finiš doneti dramu.

A za nju se pobrinuo Zelaja golovima u 71. i 94. minutu. Međutim, ispostavilo se da je samo ublažio poraz.

Ajntraht je ovim trijumfom stigao do 12 bodova i igraće nokaut fazu LE.

Iz ove grupe H dalje ide i Lacio koji je pobedio Marselj kod kuće rezultatom 2:1.

Parolo i Korea su doveli domaćina u vođstvo od 2:0, dok je Tovin u 60. bio strelac za Olimpik.

Sergej Milinkoivć Savić je ušao u igru sredinom drugog poluvremena, dok je Nemanja Radonjić za Marselj presedeo svih 90 minuta na klupi.

Veliku pobedu ostvario je Mol Vidi našeg trenera Marka Nikolića.

Mađarski šampion je sa 1:0 slavio protiv PAOK-a i sada ima tri boda više od pomenutog rivala, ali i BATE Borisova koji je kod kuće poražen od Čelsija.

Strelac za Vidi je bio Milanov u 50. minutu, a Marko Šćepović je igrao do 77. minuta. S druge strane, Aleksandar Prijović je igrao svih 90 minuta.

Rozenborg – Salcburg 2:5 (0:4)