Jang Bojs, grb, Foto: bscyb.ch

* Crvena zvezda i Jang Bojs u utorak igraju revanš plej-ofa Lige šampiona

* Prvi meč završen 2:2

* Jang Bojs lider švajcarskog prvenstva

Fudbaleri Jang bojsa pregazili su Cirih kao domaćini 4:0 (1:0) u petom kolu švajcarskog prvenstva. Na taj način napravili su lepu uvertiru pred gostovanje u Beogradu i revanš plej-ofa za Ligu šampiona sa Crvenom zvezdomna "Marakani".

Real osvojio samo bod protiv Valjadolida! Jović bez prvenca! (VIDEO + FOTO)

AUTOR: Alo.rs/ M. Dr. DATUM I VREME: 24.08.2019. 21:10 - 24.08.2019. 21:41 Real nije uspeo da zabeleži drugi trijumf u prvenstvu. Real Madrid - Valjadolid, Foto: twitter.com/realmadrid Fudbaleri Real Madrida neprijatno su iznenadili svoje navijače pošto su na svom terenu odigrali nerešeno protiv Valjadolida 1:1. Real je poveo u 82.

Trener Seoane napravio je čak šest izmena u timu u odnosu na duel sa Zvezdom, a rovitih Oroa i Sulejmanija nije bilo ni na klupi, a švajcarski mediji najavljuju da će obojica biti u protokolu u revanšu sa crveno-belima.

Jang bojs je protiv Ciriha poveo autogolom Brehera u 29. minutu, a onda je u drugom poluvremenu usledila kanonada. Mrežu su redom tresli Nsame u 60. minutu, Ngamaleu iz penala u 69. i Gaudino u 77.

Jang bojs je lider na tabeli u prvenstvu sa 13 bodova, jer je posle uvodnog remija sa Servetom, vezao četiri pobede.

Zvezda i Jang bojs igraju u utorak u 21.00. Prvi meč u Bernu završen je rezultatom 2:2.

Crveno-beli ovog vikenda nisu imali prvenstvenih obaveza.