FK Partizan

Partizan, Foto: FK Partizan

KRAJ UTAKMICE! Vodojaža – Partizan 0:6 (0:1)

Ivanović 41, 45, 62, 67, 90 Lutovac 66

83' Lakčević je zapretio golu Vodojaža, ali je bio za malo neprecizan.

73' Jekić je pokrenuo jednu od retkih akcija domaćih igrača, ali je slabo centrirao pa Vojačić odnosi loptu.

67' GOOOOL IVANOVIĆ! Četvrti gol na utakmici za ovog momka! 5:0

66' GOOOL LUTOVAC! Prvenac Aleksandra Lutovca u crno-belom dresu!

63' GOOOOL IVANOVIĆ! HET-TRIK! Odlična akcija i asistencija Lakičevića do Ivanovića kome je ovo već treći gol!

61' Šut Markovića odlazi pored gola!

57' Ofanziva Partizana, Lakićević je prošao po levoj strani, potom je ostavio loptu do Smiljanića koji je šutirao preko gola.

46' GOOOL IVANOVIĆ! Vodi Partizan 2:0!

DRUGO POLUVREME!

45' Partizan posle prvih 45 minuta igre vodi sa 1:0, golom Ivanovića.

41' Kratka i efikasna akcija "crno-belih" za vodeći pogodak! Lopta je stigla do Ivanovića koji je odlično šutirao i matirao čuvara mreže domaćeg tima!

36' Posle slobodnog udarca Markovića lopta je ušla u mrežu, ali su arbitri signalizirali igranje rukom i poništili pogodak.

27' Ekipa Vodojaže je uspela da stvori nekoliko solidnih akcija, ali ne i da ozbiljnije ugrozi golmana Stevanovića.

15' Nekoliko dobrih šansi za beogradski tim propustili su Lazar Marković, Đorđe Ivanović i Petar Gigić.

7' Lopta je kružila oko šesnaesterca, došla do Lutovca koji odlično šutira sa ivice 16 metara, ali pogađa prečku

15:00 Meč je počeo.

Ovako bizarnu scenu nikad niste videli! Baterija mu sišla na nulu, stradala sudijska tehnologija

AUTOR: Alo.rs/S.M. DATUM I VREME: 09.10.2019. 14:47 Moraju se znati prioriteti. VAR tehnologija, Foto: Tanjug/Albano Angilletta Utakmica između Al-Nasra i Al-Fateha izazvala je brojne kontroverze budući da je VAR imao tehničke probleme zbog bizarne greške. Jedan od radnika na terenu isključio je VAR uređaj kako bi umesto njega napunio svoj telefon.

Stadion: FK Vodojaža

Glavni sudija: Milan Ilić

Vodojaža: Živak, Dajić, Đokić, Mijalčić, Komatina, Petrović, Jekić, Vuković, Vasiljević, Nedeljković, Sretenović.

Partizan: N.Stevanović - Pešukić, Vujačić, Dinga, Urošević - Smiljanić - Lutovac, Marković, Lakčević, Ivanović - Gigić.

Zapevali "Oj, Kosovo, Kosovo" i nagrnuli iz automobila! Zaustavili autobus, NE DAJU NAZAD (VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/Vladimir Zogović DATUM I VREME: 09.10.2019. 11:52 Situacija kakva se donekle i očekivala. prelaz na Jarinju, Foto: Alo/Vladimir Zogović Utakmica između Trepče i Crvene zvezde u okviru šesnaestine finala Kupa Srbije trebalo je da se odigra danas u 14 časova, ali su fudbaleri beogradskog kluba zaustavljeni na Jarinju.

Fudbaleri Partizana se sastaju sa Vodojažom u prvoj utakmici ovosezonskog izdanja Kupa Srbije.

Izabranici trenera Sava Miloševića u duel sa ekipom koja se takmiči u Šumadijsko-raškoj zoni ulazi posle dobrih rezultata u Ligi Evrope, ali i poraza od Voždovca u Superligi Srbije.

Savo Milošević

FK Partizan

Savo Milošević , Foto: FK Partizan

Šef stručnog štaba beogradskog kluba, koji brani trofej u Kupu Srbije osvojen prošle sezone pobedom nad Crvenom zvezdom, najavio je da će na teren u Grošnici izvesti kombinovan sastav.