Romelo Lukaku
AP Photo/Luca Bruno

Romelo Lukaku, Foto: AP Photo/Luca Bruno

Fudbaleri Intera pobedili su Sasuolo u osmom kolu Serije A na gostovanju rezultatom 4:3 u okviru osmog kola Serije A!

Nije se dugo čekalo do drugog gola, poravnao je rezultat u 16. minutu Dominiko Berardi.

Romelu Lukaku potvrdio je da se nalazi u odličnoj formi golom u 38. minutu

Pri isteku prvog poluvremena postigao je još jedan gol, ovog puta iz penala

Martines je doneo Interu prednost od tri gola, takođe svojim drugom pogotkom i takođe iz penala, u 71. minutu.

Sve je bilo idealno za goste, ali je onda Filip Đuričić probudio domaći sastav. Dobio je pas od Kaputa u kaznenom prostoru rivala, nije časio časa, odmah je šutirao, jako precizno je poslao loptu u dalji ugao protivničkog gola za 2:4.

Posle velike greške odbrane gostiju i fenomenalnog prodora Boge domaćin je uspeo da smanji na 4:3, ali do kraja meča nije imao snage za iznenađenje.

Inter je ovom pobedom došao Juventusu na svega - 1, dok je Sasuolo na 15 mestu sa svega 6 bodova!