Slavlje Intera
EPA Roberto Bregani

Inter je nastavio da beleži sjajne rezultate savladavši Veronu (2:1) nakon preokreta.

Gosti su u 19. minutu poveli golom iz penala koji je realizovao Vere, ali je milanski klub u drugom poluvremenu pogocima Vekina u 65. i Barela u 83. minutu stigao do 10. pobede u prvenstvu i tako se vratili na pravi kolosek posle poraza od Dortmunda u Ligi Šampiona

Posle 12 utakmica Inter ima 31 bod, dva više od Juventusa kojem tek predstoji utakmica protiv Milana zakazana za sutra od 20.45.

Fudbaleri Torina upisali su ubedlivu pobedu u Breši rezultatom 4:0, a pobedu "bikova" trasirao je Beloti pogocima iz jedanaesteraca u 17. i 26. minutu.

Mateju, krivac za drugi jedanaesterac, u 41. minutu dobio je drugi žuti katron pa je drugo poluvreme donelo samo dilemu kojim rezultatom će gosti stići do tri boda.

Tačku na susret sa dva pogotka stavio je Berenguer golovima u 75. i 81. minutu.

Poslednji subotnji duel u Seriji A odigrali su Napoli i Đenova, a utakmica je završena bez pogodaka.

Bonus video: Filip Stevanović: Za ovo sam radio od prvog treninga, želim još mnogo utakmica u dresu Partizana