U RADNIČKOM OPTIMISTI PRED REVANŠ SA ESTONCIMA Ima li većeg motiva od Ajntrahta u sledećem kolu?
Južna tribina biće prazna, pošto je UEFA kaznila Radnički zbog neprimerenog transparenta i upotrebe pirotehničkih sredstava

* Fudbaleri Radničkog izgubili su prvi meč u Talinu 0:2
* Ukoliko nadoknade dva gola minusa u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope igraće protiv Ajntrahta iz Frankfurta
* Ulaznice juče puštene u prodaju
Fudbaleri Radničkog pripremaju se za revanš meč prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv estonske Flore sa željom da nadoknade 0:2 iz Talina i izbore dvomeč sa Ajntrahtom iz Frankfurta u narednoj kvalifikacionoj rundi.
Prvotimac Nišlija Ukrajinac Taras Bondarenko ističe da mu je teško pao poraz u Estoniji, ali i da je optimista pred revanš na Čairu.
ODBROJAN U REALU! Bejl se vraća u bivši klub u kom se afirmisao!
"Poraz smo mnogo teško preživeli. Sramota nas je, ali znamo da još ništa nije izgubljeno. Verujemo u našu snagu i u to da možemo da preokrenemo rezultat i prođemo dalje pred našom publikom. Očekujem da ćemo pokazati naš pravi kvalitet i dokazati navijačima da smo zaslužili dres ovog kluba. Floru respektujemo, ali smatramo da možemo da ostvarimo cilj. Niška publika zaslužuje da ima tim koji se bori za njih i koji na svakoj utakmici daje svoj maksimum. Samo tako možemo da se izborimo za ono što smo zacrtali", rerkao je Bondarenko.

Ulaznice su puštene u prodaju juče na biletarnici ispred hale Čair po ceni od 500 dinara za istočnu, zapadnu i severnu tribinu, dok je za mesto u loži potrebno izdvojiti 2.000 dinara.
Južna tribina biće prazna, pošto je UEFA kaznila Radnički zbog neprimerenog transparenta i upotrebe pirotehničkih sredstava na meču protiv Makabija pre godinu dana.
BONUS VIDEO:
Suduva - Crvena zvezda , početak utakmice!
-
On je novi selektor Srbije!
15.01.2021. 19:45 -
Partizan dovodi centarfora iz Engleske (FOTO)
15.01.2021. 13:58 -
Zvezda završava ogroman posao, defanzivac uskoro potpisuje!
15.01.2021. 15:49 -
U Gani tvrde: Boaći prelazi u redove velikog Zvezdinog rivala?
15.01.2021. 11:47 -