Zinedin Zidan
AP/Miguel Morenatti

Zinedin Zidan, Foto: AP/Miguel Morenatti

Zinedin Zidan je uplatio sebi malo kredita pobedom nad Seviljom u gostima.

Ekipa Real Madrida je slavila po treći put ove sezone u Primeri, ovoga puta na veoma teškom gostovanju u Sevilji gde su pobedili domaćina rezutatom 0:1 (0:0).

Madriđani su bili bolji rival danas od Sevilje, od starta su imali inicijativu, a prvu priliku tek negde oko 35. minuta kada je Eden Azar imao izglednu situaciju.

Karvahal do kraja poluvremena preti, a upravo je ovaj igrač bio ključni kod gola Real Madrida, ispostaviće se i jedinog gola na utakmici.

Igrao se 64. minut kada je Karvahal stigao loptu, centrirao pravo na glavu Benzemi koji je odličnim udarcem savladao Vačlika za pobedu "Galaktikosa".

Sevilja bez ozbiljnijih napada, poništen im je jedan gol pred kraj utakmice kada je Ćićarito ugurao loptu iza leđa golmana Kurtoe, ali je tada zasluženo pokazan ofsajd.

Najbolji igrač crno-belih snimljen u vrlo zabrinjavajućoj sceni! Ovo ne valja nikako (VIDEO)

AUTOR: Nemanja Lazić ekskluzivno za Alo.rs/S.M. DATUM I VREME: 22.09.2019. 20:18 Veliki majstor. povreda Natha, Foto: Youtube/Alo.rs Partizan je pobedio Crvenu zvezdu rezultatom 2:0, a pogotke su postigli Sejdubu Suma i Zoran Tošić. Meč koji su obeležili prekidi, incidenti, majstorija Sume, ali i rani izlazak Bibrasa Natha.

Luka Jović i Nemanja Gudelj danas nisu izlazili na teren, gledali su ovaj meč sa klupa svojih timova.