Andrej Kramarić
(AP Photo/Michael Sohn)

Andrej Kramarić, Foto: (AP Photo/Michael Sohn)

Fudbaleri Hofenhajma pobedili su Keln na domaćem terenu rezulatom 3:1 u okviru 28. kola Bundeslige!

Baumgartner je bio dvostruki strelac za domaćina, a prvi gol je postigoa u 11. minutu!

U 24. minutu direktan crveni karton dobio je Bornau!

Baumgartneru je poništen gol u 42.minutu!

Do drugog gola se čekalo do početka drugog poluvremena, opet je isti fudbaler bio strelac u prvom minutu nastavka!

Samo dva minuta kasnije Zuber je doneo veliku prednost domaćinu!

Hubner je u istom minutu dobio crveni karton, zbog drugog žutog!

Hajnc je ublažio prednost domaćina i postavio konačan rezultat u 60. minutu!

Fudbaleri Šalkea poraženi su sa 2:1 od Fortunde Dizeldorf posle preokreta na gostovanju. Mekenzi je doveo goste u prednosti u 51. minutu!

Henings je vratio domaćina u igru u 63. minutu!

Totalni preokret je usledio pet minuta kasnije, Karaman je nastavio agoniju Šalkea!

Fudbaleri Uniona i Majnca su remizirali 1:1. Bote Baku je doneo prednost gostima u 13. minutu!

U 33. minutu Markus Invargsten je izveo odličan slobodan udarac i postavio konačan rezultat!

Augsburg i Paderborn su odigrali bez golova!