Čukarički - Radnički Niš
FK Čukarički

Čukarički - Radnički Niš, Foto: FK Čukarički

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Radnički iz Niša sa minimalnih 1:0 na domaćem terenu u 7. kolu Linglong Superlige Srbije. Strelac gola koji je doneo tri boda bio je Kajević.

Partizan ceo meč napadao, TSC sa gostovanja bod kući odneo! (FOTO)

Partizan je do sada iz četiri odigrane utakmice zabeležio tri pobede, a TSC posle šest kola ima pet pobeda.

Veliku goleadu videli smo na meču Mladosi i Javora koja je završena rezultatom 3:3. Javor je poveo u ranoj fazi utakmice preko Dolmagića, da bi Mladost preokrenula golovima Bojovića i Palovića. Javor je uspeo da izjednači prvo preko Mrkaića, da bi zatim prednost domaćinu vratio Eliomar, a potom Jevremovića za konačnih 3:3 u 81. minutu.

Zvezda odredila cene karata za Ligu šampiona, SEZONCIMA ogroman popust - 50%!

AUTOR: S.M. DATUM I VREME: 01.09.2019. 12:07 - 01.09.2019. 13:19 Tri meča koja će mnogo značiti Beogradu. gužva ispred stadiona "Rajko Mitić", Foto: FK Crvena zvezda Crvena zvezda je odredila cene paketa ulaznica za grupnu fazu Lige šampiona u kojoj će naš klub odmeriti snage sa Bajernom, Totenhemom i Olimpijakosom.

Rad je doživeo debakl na gostovanju u Kruševcu, gde ga je Napredak savladao sa velikih 4:0. Na poluvremenu je bilo 1:0 golom Zeca iz penala, a u nastavku su se u listu strelaca upisali Bjelos, Gavrić i Ožegović.