uefa.com
Liga Evrope

uefa.com

Liga Evrope, Foto: uefa.com

Pobednički timovi su ostvarili trijumfe bez primljenog gola, a portugalski predstavnik je postigao čak šest pogodaka protiv Ventspilsa.

Legija i Ararat su slavili sa po 2:0, protiv Atromitosa i Saburtala.

Najbolji golgeter Jang Bojsa hapšen zbog nasilja nad svojom bebom! (VIDEO)

AUTOR: telegraf-Alo.rs/M.D. DATUM I VREME: 14.08.2019. 21:59 Pretilo mu je 15 godina robije! Žan-Pjer Nsame, Foto: (Peter Klaunzer/Keystone via AP) * Za novi plasman u Ligu šampiona boriće se sa prvakom Švajcarske Jang Bojsom * U prvom meču gostuje u Bernu 21. avgusta, dok je revanš u Beogradu 27.

Poljski predstavnik je posle remija na svom terenu uspeo da postigne dva gola na gostovanju u Grčkoj.

Prvi pogodak je u 29. minutu postigao Pavel Stolarski, a konačan rezultat je u 51. minutu postavio Valerijan Gvilija, na asistenciju Marka Vešovića.

Trener Legije Aleksandar Vuković nije mogao da računa na levog beka Ivana Obradovića u ovoj utakmici.

Gimaraeš je ostvario najubedljiviju pobedu u evropskim takmičenjima u poslednjih 36 godina i sa ukupnih 9:0 je obezbedio nastavak puta ka Ligi Evrope.

Švajcarce već uhvatila frka od Marakane! (VIDEO)

AUTOR: Kurir/Alo.rs / S.I. DATUM I VREME: 14.08.2019. 19:50 Mediji u Švajcarskoj opisivali atmosferu na stadionu Crvene zvezde.

Heroji dana su fudbaleri Ararata, koji su meč na svom terenu izgubili sa 2:1, ali su na gostovanju u Tbilisiju slavili sa 2:0, golovima Antona Kobjalka u 10. i Petrosa Avetisjana u 67. minutu, iz jedanaesterca.