Siniša Mihajlović
EPA/Giorgio Benvenuti
Siniša Mihajlović, Foto: EPA/Giorgio Benvenuti

Vrlo bitna utakmica za Bolonju. Posle tri poraza i to vrlo tesna, neugodni Kaljari je dočekan sa samo jednim imperativom - pobedom.

Da stvar bude gore po Mihu, klub sa Sardinije je poveo već u 15. minutu utakmice. Žoao Pedro je pogodio ali poznato je da se klubovi našeg stručnjaka ne predaju tako lako.

Opet je heroj bio Musa Barou, ovog put dvostruki strelac. Kada je postigao svoj drugi gol u 56. minutu na semaforu je stajalo 3:2 za Bolonju, ali niko nije verovao da će to biti i konačan rezultat.

Ipak, na kraju je baš tako bilo, bolonjezi su izdržali nalete gostiju i ušli u mirnu luku, prebrodili krizu i nabacili Siniši osmeh na lice.

Bolonja ne igra tolko loše, koliko nekada primi komične golove i koliko nekada zaista nema sreće.

Bolonja je posle ovog kola 14a na tabeli dok je Kalajri 12i.