REMI U BREŠI Fiorentina promašila pobedu, Desena iznet na nosilima

Fudbaleri Breše i Fiorentine remizirali (0:0) su u poslednjem meču 8. kola Serije A.

Breša

Rivali su odigrali meč bez pogodaka, a bodom svakako nezadovoljniji mogu da budu gosti.

Tim iz Firence je bio bolji rival tokom celog meča, ali nije uspeo da realizuje bar jednu od brojnih šansi.

Ekipi koju sa klupe predvodi Vićenco Montela ovo je treći remi u aktuelnoj sezoni i sad zauzimaju deveto mesto sa 12 bodova.

Nikola Milenković, štoper reprezentacije Srbije, odigrao je svih 90 minuta i obavio je vrlo dobar posao sa saigračima imajući u bidu da su domaći igrači uspeli da upute samo tri šuta ka golu Fiorentine.

Duela je, osim niza promašenih šansi, pre svega Fiorentine, obeležila i povreda Danielea Desene, fudbalera Breše u 54. minutu.

Viola će u narednom kolu odmeriti snage sa Laciom, dok Brešu očekuje duel sa Đenovom.

Engleski novinar pokrenuo bolnu temu! Milojević nije imao izbora, sa knedlom u grlu prisetio se trenutka koji raspara srce! (VIDEO)

AUTOR: Za Alo.rs iz Londona Dragutin J. Bužić, I.Dž. DATUM I VREME: 21.10.2019. 21:33 - 21.10.2019. 21:59 Vladan Milojević se na konferenciji pred utakmicu Crvene zvezde sa Totenhemom prisetio bivšeg igrača oba tima Gorana Bunjevčevića koji je preminuo prošle godine.