Loznica - Dubočica
youtube/printscreen

Loznica - Dubočica, Foto: youtube/printscreen

Iako zbog reprezentativne pauze superligaški klubovi nisu igrali ove sedmice, na terenima širom Srbije našli su se timovi Prve lige, tačnije drugog po jačini takmičenja u našoj zemlji. Najviše pažnje privukla je utakmica u Loznici između istoimenog domaćina i ekipe Dubočice koja je završena sa nestvarnih 7:0.

Međutim, jedan detalj ponovo je uzburkao strasti, a pitanje je šta bi se desilo da je sudija u 38. minutu ispravno dosudio penal za goste, umesto što je pokazao da se faul dogodio van kaznenog. Nema sumnje da je napravio veliku grešku, o čemu svedoči i snimak sa meča.

Pri rezultatu 2:0 za Loznicu, Nikola Petković pokazao je žuti karton domaćem defanzivcu zbog faula, ali umesto na belu tačku pokazao je da se izvede slobodan udarac. Pogledajte i sami kako je sve to izgledalo na 2:00 snimka u nastavku: