Čukarički - Molde
FK Čukarički

Čukarički - Molde, Foto: FK Čukarički

Posle dve ubedljive pobede nad jermenskim Banantsom (3:0 i 5:0) i dopadljivih igara mladog tima Čukaričkog, potajno smo se nadali iznenađenju protiv Moldea, ali Norvežani to nisu dozvolili.

Prvi meč u Norveškoj završen je bez golova, ali večeras je Molde na Banovom brdu slavio sa ubedljivih 3:1 i bez problema izborio plasman u treće kolo kvalifikacija.

Već u četvrtom minutu gosti su uspeli da povedu, preciznim udarcem Omojunfoa sa ivice kaznenog prostora i ovaj pogodak je prosto ''presekao'' fudbalere Čukaričkog, koji nisu uspeli da razviju svoju igru.

U 15. minutu je veliku priliku propustio Džejms, kada je Belić istrčao, a Čukarički je tek u par navrata uspevao da pripreti preko Samjuela Ovusua, koji se po svemu sudeći oprašta od Čukaričkog.

Sve nade da bi večeras moglo da dođe do iznenađenja ugasio je Ejkrem koji je odlično reagovao posle centaršuta Haugena sa leve strane i kratko odbijene lopte Docića - sa oko 15 metara je taj ''odbitak'' prosledio u Belićevu mrežu.

U nastavku, ekipa Čukaričkog je pokušala da ''što skuplje proda kožu'', ali je u 78. minutu rezervista Knutson protutnjao kroz kazneni prostor domaćih i iskosa sa leve strane pogodio suprotni ugao Belićevog gola.

Do kraja, utisak je donekle popravio Kajević, koji je posle lepe akcije sa Vidosavljevićem uspeo da pogodi za konačnih 1:3.

Filip Krajinović bez dlake na jeziku o devojkama i ženidbi!