Jelena Karleuša i Duško Tošić
Screenshoot Instagram

Jelena Karleuša i Duško Tošić, Foto: Screenshoot Instagram

Fudbaleri Gvangžu R&F-a koje sa klupe predvodi srpski trener Dragan Stojković Piksi gostovali su u okviru 6. kola kineske Superlige Đansu Suningu gde su deklasirani.

SPOMENIK STANIŠE STOŠIĆA SE VIŠE PITAO OD MENE Saša Đani Ćurčić objasnio zbog čega je napustio Dinamo iz Vranja!

SADA NAM JE POZNATO Klub Viktora Orbana od sledeće sezone u Superligi Srbije!

Domaći fudbaleri slavili su rezultatom 5:1, a jedini pogodak za Gvangžu postigao je reprezentativac Srbije Duško Tošić.

Za Đansu su golove postigli Eder u 3. i 65, Aleks Tešeira u 20. i 26. minutu, a tačku na i stavio je Pengfej Ksi u 88. minutu.

Ovo je novi poraz, treći u sezoni, za ekipu koju vode srpski trener Dragan Stojković Piksi i njegov pomoćnik Slobodan Marović, član generacije crveno-belih koja je 1991. osvojila evropsku titulu.