Profimedia
Dušan Tadić

Profimedia

Dušan Tadić, Foto: Profimedia

Fudbaleri Ajaksa pobedili su uz dosta muke Vitese sa 4:2, a najzaslužniji za povratak na prvo mesto na tabeli Eredivizije je Dušan Tadić koji je oduševio još jednom sve ljubitelje fudbala!

LILARDOVO VEČE SA 50 POENA! Jokić predvodi Denver do druge runde, Bobi stiže u Kanadu! (FOTO + VIDEO)

BEBA STIŽE POČETKOM SLEDEĆE GODINE?! Jelena i Novak Đoković dobiće TREĆE DETE?!

REALNO REAL! Direktor Jovićevog kluba potvrdio odlazak!

On je u 41.minutu odlično uposlio Zijeha koji se sjajnim kretanjem oslobodio svojih čuvara, ovim golom Ajaks je došao do prednosti.

U drugom poluvremenu, Ajaks su dosuđeni dva penala, a oba penala je na sebe preuzeo odgovornost Dušan Tadić koji je bio siguran oba puta.

Dušan Tadić je na ovom meču stigao do 34 gola i 21 asistencije u svim takmičenjima ove sezone.

Ajaks u polufinalu Lige Šampiona dočekuje Totenhem koji je izbacio Mančester siti.

A sve zasluge za to ponovo idu na račun srpskog reprezentativca, koji je odličnom asistencijom i sjajnim kretanjem strelca Zijeha doneo prednost u 41. minutu.