Levante
EPA Juan Carlos Crdenas
Levante

Levante , Foto: EPA Juan Carlos Crdenas

Fudbaleri Levantea pobedili su Majorku u prvom susretu 14. kola La Lige sa 2:1 (0:0). Tako je domaći tim došao do šestog trijumda u sezoni, dok je gostima ovo bio osmi prvenstveni neuspeh.

Rojs spasio Borusiju velike blamaže na svom terenu! (FOTO/VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/ M. Dr. DATUM I VREME: 22.11.2019. 23:20 Uzbudljivom utakmicom u Dortmundu nastavljeno prvenstvo Nemačke. Borusija Dortmund - Paderborn, Foto: EPA David Hecker Fudbaleri Borusije Dortmund i Paderborna odigali su spektakularnu utakmicu na otvaranju 12. kola nemačke Bundeslige. Paderborn je bio na pragu trijumfa, s obzirom na to da je posle prvog poluvremena imao prednost od tri gola prednosti.

Sva tri gola viđena su u drugom poluvremenu a poveo je Levante u 52. minutu. Miramon je odlično centrirao pred gol, a Marti Rođer u padu udarcem glavom je poslao loptu u levi donji ugao.

Gosti su stigli do izjednačenja u 65. minutu kada je Danijel Rodriges sa svega pet metara lako savladao Aitora Abarisketu.

Osam minuta kasnije, sjajan gol rezerviste Rubena Rohine. Odlučio se na šut sa oko 30 metara, uhvatio je na spavanju golmana gostiju Manola Reinu i pogodio donji levi ugao za konačnih 2:1.

Domaći tim je od 86. minuta igrao sa desetoricom jer je drugi žuti karton zaradio Hoze Kapmanja.

NAJNOVIJE IZ SPORTA:

On je u jednom duelu glavom udario Danijela Rodrigesa i sudija mu je pokazao put u svlačionicu.