Liga šampiona
ALO!

ALO!

Liga šampiona, Foto: ALO!

22:56h Završeni su svi mečevi prvog dana 3. kola Lige šampiona. Svi favortiti su slavili.

22:39h Briž- Mbape melje, za 4 minuta postiže dva gola, a ukupno tri iako je u igri tek od 52. minuta!

22:38h Torino- Apsolutni preokret bjanko-nera, neverovatni Dibala!

22:37h Torino- Juventus najzad dolazi do izjednačenja, pogađa Dibala!

22:36h Atina- Smanjuje Olimpijakos prednost Bavaraca, Giljerme je strelac!

22:32h Atina- Korentin Toliso postiže 3. gol za Bajern! Čini se da su gosti načinili ključni korak ka pobedi!

22:28h Mančester- Het-trik Sterlinga, kakav meč sa neverovatnog Engelza!

22:23h Mančester- Sterling ponovo, Siti sada izgleda kao prava mašina!

22:22h Briž- Blickrig gostiju, Ikardi postiže i drugi gol!

22:20h Briž- Mbape pogađa i duplira prednost PSŽ-a!

22:20h Atina- Preokreće Bajern, ponovo Levandovski!

22:17h Mančester- Sterling povećava prednost svog tima na asistenciju Fodena.

22:05h Počelo je 2. poluvreme na preostalih šest utakmica.

21:49h Poluvreme. Dosta sadržajnih prvih 45 minuta širom Evrope. "Bjanko-neri" gube u Torinu, Olimpijakos odoleva Bajernu, "Građani" su preokrenuli Atalantu, a Real i PSŽ su ranim golovima poveli i sačuvali to vođstvo do kraja.

21:40h Mančester- "Građani" preokreću sa "bele tačke", najstrožu kaznu sigurno je izvao Kun Aguero

21:35h Mančester- Stvari se polako vraćaju ipak na svoje. Aguero u 34 minutu postiže gol i anulira prednost Atalante!

21:34h Atina- Izjednačuje Bajern preko pa koga drugog do Roberta Levandoskog!

21:30h Torino- Nema kraja šokovima, Lokomotiva je povela protiv italijanskog šampiona!

21:28h Mančester- Još jedan krajnje neočekivan početak meča, Atalanta vodi u Mančesteru protiv čete Pepa Gvardiole!

21:23h Atina- Šok! Olimpijakos vodi u Pireju! Arabi dovodi u vođstvo crveno-bele!

21:19h Istanbul- Do vođstva dolaze "kraljevići" u 17. minutu preko Nemca Tonija Krosa

21:08h Briž- Vodi PSŽ, gol je postigao novajlija Mauro Ikardi posle samo sedam minuta igre!

21:00h Počeli su preostalih šest mečeva prvog dana 3. kola Lige šampiona.

20:47 Završeni su prvi mečevi 3. kola grupne faze Lige šampiona. Domaćin Atletiko Madrid je slavio golom Morate, do su Šahtjor i Dinamo iz Zagreba podelili bodove, u Harkovu je bilo 2:2.

20:30h Madrid- Morata dovodi u prednost domaćina posle 78 minuta igre!

20:28h Harkov- Šahtjor dolazi do izjednačenja! Strelac je Dodo!

20:13h Harkov- Goooooool, preokret Dinama! Strelac je Mislav Orišić! Sjajno je izveo Oršić penal i zakucao loptu u gornji levi ugao za preokret i veliko vođstvo Dinama!

20:10 Harkov- Penal za Dinamo! Golman Pjatov je tokom kornera povukao Gavranovića sa leđa bez lopte u petercu, a sudija Mateu pokazao na penal! Golman Šahtjora dobio je i žuti karton. Velika prilika za Dinamo!

20:04 Harkov- Oršić je sjajno prošao jedan na jedan sa leve strane, ali je pogodio unutrašnji deo leve stative! Lopta se potom odbila na ivicu šesnaesterca do Olma, čiji je udarac pod prečku uspeo sjajno da skine golman Pjatov.

19:58h Počelo je 2. poluvreme u Madridu i Harkovu.

19:43 Gotovo je 1. poluvreme na utakmicama u Harkovu i Madridu. Bezidejni Atletiko u prvih 45 minuta nije uspeo obiljno da pripreti ekipi Bajera izuzev jednog udarca iz daljine Tomasa Partija. Sa druge strane, gledamo dobar fudbal dve izjednačene ekipe. Šahtjor je poveo, ali je Dinamo veoma brzo uspostavio dobru igru i sam sebe nagradio pogotkom.

Skinuli su skalp Evropskom šampionu, vreme je i za vicešampiona!

AUTOR: Alo.rs/ M.D. DATUM I VREME: 22.10.2019. 19:25 - 22.10.2019. 19:39 Fudbaleri Crvene zvezde gostuju Totenhemu u okviru trećeg kola Lige šampiona! Totenhem - Crvena zvezda, Foto: FK Crvena zvezda Na meču će biti odana počast Goranu Bunjevčeviću! On je igrao za oba kluba, a veliki trag je ostavio u Totenhemu u periodu od 2001.-2006.

19:30h Madrid- Gosti iz Leverkuzena ne nameravaju da se brane već pokušavaju da se nadigravaju sa "jorgandžijama" pa tako u ovom trenutku imaju više udaraca iz ugla i na gol nego domaćin.

19:20 Harkov- Maltene ekspresno se Dinamo vraća u igru! Olmo se ušunjao u peterac i lako matirao Pjatova! Muk u Harkovu!

19:12 Harkov- Goooooool, vodi Šahtjor, Konopljanka je pobegao svom čuvaru i posle 16 minuta Dinamo gubi 1:0

19:11 Madrid- Zbog povrede teren napušta Hose Himenes, a umesto njega ulazi Mario Ermoso.

19:03 Harkov- Stojanović je sa leđa faulirao Tajsona, koji je krenuo u prodor, a sudija Lahoz mu je pokazao žuti karton.

19:00h Mreže miruju posle prvih 5 minuta.

18:55h Počele su prve utakmice 3. kola grupne faze Lige šampiona

18:25h Postave su dostupne za mečeve Atletiko M.-Bajer L. i Šahtjor-Dinamo Z.

Klub Briž 0-5 Pariz Sen Žermen

"Žan Brejdel" stadion

Sudija: Danijel Sibert (Nemačka)

7' Mauro Ikardi

61' Kilijan Mbape

63' Mauro Ikardi

79' Kilijan Mbape

83' Kilijan Mbape

Galatasarej 0-1 Real Madrid

"Turk Telekom" stadion

Sudija: Danijele Orsato

17' Toni Kros

Olimpijakos 2-3 Bajern Minhen

"Karijaskakis" stadion

Sudija: Dezmond Makeli (Holandija)

23' Jusef El Arabi

34' Robert Levandovski

62' Robert Levandovski

75' Korentin Toliso

79' Giljerme

Mančester Siti 5-1 Atalanta

"Etihad" stadion

Sudija: Orel Grinfild (Izrael)

28' Ruslan Malinovski

34' Serhio Aguero

40' Serhio Aguero

58' Rahim Sterling

64' Rahim Sterling

69' Rahim Sterling

Juventus 2-1 Lokomotiva Moskva

"Alijanc" stadion

Sudija: Tasos Sidiropulos (Grčka)

30' Aleksej Mirančuk

77' Dibala

79' Dibala

Atletiko Madird 1-0 Bajer Leverkuzen

"Vanda Metropolitano" stadion

Sudija: Artur Soares Dias (Portugal)

78' Alvaro Morata

Atletiko Madrid - Bajer Leverkuzen

Printscreen / sofascore

Atletiko Madrid - Bajer Leverkuzen, Foto: Printscreen / sofascore

Ovo je Dinamu šesta utakmica protiv Šahtjora. U dosadašnjih pet duela, od kojih su tri bila prijateljska susreta, plavi nikada nisu nadjačali ukrajinsku ekipu. Samo u prijateljskoj utakmici 2015. godine fudbaleri Dinama i Šahtjora igrali su 1:1.

Šahtjor Donjeck 2-2 Dinamo Zagreb

"Metalist" stadion

Sudija: Antonio Mateu (Španija)

17' Konopljanka (Marlos)