Liga šampiona 2019/2020
Liga šampiona

Liga šampiona 2019/2020, Foto: Liga šampiona

Završeni su mečevi 4. kola grupne faze Lige šampiona. Dinamo je sve imao u svojim "rukama", ali je zbog neobjašnjivog pada koncentracije prosuo prednost od 3:1.

Mančester siti nije uspeo da ostvari trijumf na gostovanju Atalanti. Real je bio večeras kaznena ekpedcija, a Rodrigo najbolji igrač budući da je postigao het-trik.

22:56 Šok! Muk! Neverica u Zagrebu! Šahtjor iz penala došao do izjednačenja!

22:51 Zagreb, Madrid - Junior Moraes smanjuje vođstvo Dinama na 3:2. Real je samleo Galatasaraj, het-trik Rodriga koji je apsolutni igrač meča.

22:49 Leverkuzen - Morata golom u nadoknadi vremena ublažava poraz svoje ekipe.

22:47 Zagreb - Ludnica u prestonici Hrvatske, Arijan Ademi postiže i 3. gol za Dinamo i rešava pitanje pobednika!

22:41 Zagreb - Goooooooooool za domaćina! Luka Ivanušec!

22:36 Zagreb - Sada gosti ostaju bez jednog igrača do kraja susreta. Kao i Moro, Marlos je dobio drugi žuti karton i morao je na "hlađenje" pre vremena.

22:32 Zagreb - Dinamo ostaje sa igračem manje na 15-ak minuta do kraja meča. Drugi žuti karton dobio je Nikola Moro.

22:10 Leverkuzen - Kevin Voland duplira prednost domaćina, "Jorgandžije" u problemu.

22:07 Milan - Atalanta dolazio do izjednačenja, strelac pogotka je Mario Pašalić.

22:02 POČELO JE DRUGO POLUVREME

21:46 Madrid - Benzema pogađa u finišu poluvremena, Real ne namerava da stane.

21:40 Leverkuzen - Tomas Parti zatresao je svoju mrežu i tako doveo Bajer u vođstvo.

21:25 Zagreb - Dinamo brzo dolazi do izjednačenja preko Bruna Petkovića.

21:22 Pariz - Ikardi dovodi u vođstvo domaćina posle 22 minuta igre.

21:14 Madrid - Serhio Ramos sa "bele tačke" uvećava prednost "Kraljevića".

21:13 Zagreb - Gosti vode na "Maksimiru", Alen Patrik je strelac.

21:07 Milano - Sterling pogađa za 1:0 na "San Siru".

21:06 Madrid - Poveli su domaći preko Rodriga, a vođstvo je posle 2 minuta duplirao ponovo sjajni Rodrigo.

20:47 Prvi mečevi koji su počeli u 18:55 su završeni. Bajern je savladao uporni Olimpijakos dok je Juventus u poslednjem minutu preko Daglasa Koste stigao do 3 boda i overe plasmana u nokaut fazu.

20:45 Moskva - Daglassssss Kosta! Juventus daje gol u poslednjim trenucima meča!

20:40 Minhen - GOL za Bajern i nemačka ekipa definitivno rešava pitanje pobednika na ovom susretu. Strelac je Perišić do kog je lopta došla nakon greške štopera Olimpijakosa.

20:39 Minhen - Nezadovoljni su navijači Bajerna, navijači nisu toliko nezadovoljni rezultatom (iako je samo 1:0) koliko su nezadovoljni igrom i zalaganjem svojih ljubimaca

20:20 Minhen - A ko drugi nego Robert Levandovski! Iz peterca Poljak se sjajno snašao u doveo u vođstvo svoju ekipu!

20:15 Minhen - Napad gostiju završio je šutem iz velike udaljenosti Kamara, lopta je završila daleko iznad gola.

20:10 Minhen - Grčki velikan se sjajno brani, vrlo dobo anticipiraju kretnje Bajernovih ofanzivaca i za sada se čini da Bavarce čeka težak zadat u cilju probijanja odbrane Olimpijakosa.

20:01 Minhen - Gorecka je bio jako blizu da dovede domaćina u vođstvo, ali je ponovo golman grčke ekipe neverovatno dobro intervenisao.

19:40 Poluvreme. Na "Alijanc areni" nerešeno iako domaćin očekivnao dominira. U Moskvi posle dinamičnog početka meča, nije se dešavalo ništa bitno i takođe je rezultat izjednačen.

19:30 Minhen - U solo prodoru je bio Koman, nanizao je nekoliko igrača, ali je njegov šut sjajno odbranio golman gostiju.

19:21 Minhen - Solidna šansa za Bajern u 25. minutu. Odlično je utrčao Robert Levandovski, Gnabrija ga je na vreme video i poslao upotrebljiv centaršut, ali je Sa bio oprezan i lako uhvatio tu loptu. I dalje nule na semaforu.

19:08 Moskva - Lokomotiva izjednačuje preko Mirančuka!

18:58 Moskva - Vodi Juventus od 3. minuta, strelac je Eron Remzi.Juventus vodi u Moskvi zahvaljujući Remziju, bivšem asu Arsenala koji je šutirao po sred gola i zahvaljujući grešci Lokomotivinog golmana, Juve stiže do prednosti od jednog gola

18:55 Počele su utakmice u Minhenu i Moskvi.

18:40 U Minhenu sve spremno

Večeras su na programu mečevi najelitnijeg klupskog fudbalskog takmičenja u Evropi.

Veče fudbala od 18:55h otvaraju dueli Bajern Minhen-Olimpijakos i Lokomotiva Moskva-Juventus.

Meč Bavaraca i tima iz Pireja biće na posebnom radaru navijača Crvene zvezde budući da eventualni poraz grčkog kluba uz povaljan učinak beogradskog, timu Vladana Milojevića široko otvara vrata ka prezimljavanju u Evropi.

Sa druge strane eventualna pobeda ekipe iz Torina nad Lokomotivom definitvno je i matematički svrstava u nokaut fazu Lige šampiona.

Grupa "B"

Bajern Minhen 2:0 Olimpijakos

Stadion: "Alijanc Arena"

Sudija: Pavel Račkovski (Poljska)

69' R. Levandovski

89' I. Perišić

Sudija: Rudi Buket (Francuska)

3' Aron Remzi

12' Aleksej Mirančuk

Lokomotiva Moskva - Juvnetus

Lokomotiva Moskva - Juvnetus, Foto: Printscreen sofascore

Grupa "A"

Parzi Sen-Žermen 1:0 Klub Briž

Stadion: "Park Prinčeva"

Sudija: Bobi Meden (Škotska)

22' M. Ikardi

Liga šampiona 2019/2020, Foto: Printscreen sofascore

Grupa "A"

Real Madrid 6:0 Galatasaraj

Stadion: "Santijago Bernabeu"

Sudija: Feliks Zvajer (Nemačka)

4',7',90+2' Rodrigo

14' S. Ramos

45', 81' K. Benzema

Grupa "C"

Atalanta 1:1 Mančester siti

Stadion: "San Siro"

Sudija: Aleksej Kolbakov (Belorusija)

7' R. Sterling

49' M. Pašalić

81' Isključenje K. Bravo

Grupa "C"

GNK Dinamo 3:3 Sahtjor Donjeck

Stadion: "Maksimir"

Sudija: Feliks Brih (Nemačka)

13' A. Patrik

25' B. Petković

74' Iz igre je isključen igrač Dinama, Nikola Moro

83' L. Ivanušec

89' A. Ademi

90+3' J. Moraes

90+8 Tete

Grupa "D"

Bajer Leverkuzen 2:0 Atletiko Madrid

Stadion: "Bej Arena"

Sudija: Damir Skomina (Slovenija)

41' T. Parti (autogol)