Napoli - Milan
(Spada/LaPresse via AP)

Napoli - Milan , Foto: (Spada/LaPresse via AP)

Fudbaleri Napolija i Milana remizirali su na stadionu "San Paolo" rezultatom 2:2 u okviru 35. kola Serije A!

Prvi do prednosti su stigli "rosoneri", strelac je bio Teo Ernandez na asistenciju Ante Rebića u 20. minutu utakmice!

Uspeo je Đovani Di Lorenco da neutrališe prednost gostiju u 34. minutu! Iskoristio je katastrofalnu intervenciju Donarume!

Čekalo se do gola sve do 60. minuta, a onda je Dris Mertens totalno neočekivano šutirao i savladao, vidno dekocentrisanog Donarumu kojem lopta prolazi u mrežu!

Izjednačio je Frenk Kesi u 73. minutu sa "bele tačke"!

Do kraja meča je viđena velika drama, Saelemekers koji je ušao u igru u drugom poluvremenu umesto Pakueta je dobio dva žuta kartona za manje od dva minuta, te je do kraja meča Milan ostao sa igračem manje!

Imao je Napoli inicijativu, ali ne i realizaciju te je meč završen nerešenim ishodom!