Radulović gol
printscreen

printscreen

Radulović gol, Foto: printscreen/twitter

Ovo je bila prva pripremna utakmica za fudbalere crveno-belih, a Stanković je dao šansu svima.

Ovako je izgledao sastav Zvezde: Vasiljević, Mitrović, Degenek, S. Babić, Hajdin, Matić, I. Babić, Garsija, Simić, Vukanović i Krstović.

Na klupi su bili: Borjan, Ćopić, Gajić, Pankov, Milunović, Rodić, Sanogo, Vulić, Ivanić, Katai, Radulović, Tomane i Lazetić.

Šampion Srbije je od samog starta zadao svoj ritam, visokim pritiskom su pokušali da nateraju protivnika na grešku!

Ipak, prvu odličnu šansu je imala ekipa IMT-a preko Glišića, ali golman Zvezde - Vasiljević je odlično odreagovao!

Imala je Zvezda inicijativu, a do gola su mogli da stignu posle centaršuta Vukanovića, Krstović je umirio loptu i uposlio Babića, ali njegov šut je bio izbloikiran!

Igrao je odlično Garsija, driblao je odbranu protivnika, uputio je centaršut ali je u poslednjem trenutku intervenisao igrač IMT-a!

Mogli su crveno-beli da stignu do prednosti nakon još jednog prodora Garsije, ali Babić je šutirao pored stative!

U drugom poluvremenu Stanković je rešio da promeni sastav, u igru su ušli:Borjan, Gajić, Pankov, Milunović, Rodić, Vulić, Sanogo, Ivanić, Radulović, Katai, Tomane.

Zvezda je povela u 51. minutu, Ivanić je povukao kontru, dodao je potom ka Kataiju koji je prediblao par protivničkih fudbalera, a potom je vratio Ivaniću loptu koji je preciznim udarcem savladao golmana IMT-a.

Drugi gol na meču je viđen u 85. minutu, Radulović je solo bravurom prevario dva čuvara, a potom je iskosa duplirao prednost!

Poslednju šansu je imao Vulić na meču, ali njegov šut je završio pored gola!

Crvena zvezda je u prvoj kontrolnoj utakmici savladala ekipu IMT-a rezultatom 2:0.