Nenad Lalatović
Alo/Marko Metlaš

Nenad Lalatović, Foto: Alo/Marko Metlaš

Vojvodina i Čukarički su odigrali 2:2 na "Karađorđu" u okviru drugog kola Superlige Srbije.

Čukarički je bio drastično bolji u prvom poluvremenu i kontrolu igre iskorili su u 40. minutu kada je posle akcije iz kornera na drugoj stativi visoki Stefan Šapić pobegao svom čuvaru Slavku Braliću i zakucao je loptu u mrežu Nikole Simića.

Očekivala se reakcija Vojvodine, napravio je tri izmene Nenad Lalatović, da bi Eze u 54. minutu kaznio svoj bivši tim fantastičnim prodorom kroz kazneni prostor.

Izdržao je duel, možda gurnuo loptu i rukama, a onda je sa četiri-pet metara savladao Simića.

Vojvodina, Gemović

ALO!/Marko Metlaš

Vojvodina, Foto: ALO!/Marko Metlaš

Taman kad se mislilo da je Čukarički nokautirao rivala - Vojvodina je proigrala. Odličan centaršut Vukadinovća u 56. minutu u gol je pretvorio Čović, da bi već u sledećem napadu Vojvodina preko Saničanina došla do izjednačenja. To je bio i krajnji rezultat.