FK Rad
Rad

FK Rad

Rad, Foto: FK Rad

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na Banjici ekipu Rada sa 3:2 u odloženoj utakmici 2. kola Superlige Srbije.

Mađioničar u crveno-belom dres oženjen je zanosnom Južnoamerikankom! Njihova priča će vas oboriti s' nogu! (FOTO)

AUTOR: Alo.rs/ S.I. DATUM I VREME: 28.08.2019. 20:27 - 28.08.2019. 20:35 Dok su se oni borili za elitu, one su vatreno navijale. Marko Marin, Foto: Printscreen Instagram / markomar Crvena Zvezda sinoć se plasirala u Ligu šampiona i dok je cela Srbija slavila uspeh talentovanih fudbalera, njihove supruge i devojke takođe su ih svim srcem bodrile kao što to čine na svakoj utakmici.

U meču koji je odložen zbog gustog rasporeda Čukaričkog pred Ligu Evrope, "brđani" su slavili preokretom u drugom poluvremenu preko Marka Docića iz penala u 78. i Luke Stojanovića u 87, iskoristivši igrača više poslednjih 23 minuta.

Prethodno, Čukarički je poveo u 6. pogotkom Milutina Vidosavljevića, da bi Rad "okrenuo" do kraja prvog dela zahvaljujući Milošu Šaki, kasnije tragičaru zbog crvenog kartona, i Milošu Trifunoviću.

Čukarički je došao do četvrte pobede u sezoni i drži peto mesto na tabeli Superlige sa 12 bodova, dok Rad ima šest manje na 10. poziciji.

Crvena zvezda je u Ligi šampiona! Delirijum na Marakani!