Crvena zvezda - Celje
Alo Vladimir Zogović

Crvena zvezda - Celje, Foto: Alo Vladimir Zogović

U vrlo neizvesnom susretu u Beleku rasplamsalo se tek u samom finišu.

Posle neinspirativnog prvog poluvremena u kom se teško stizalo do šansi, najčešće iz prekida, usledio je uzbudljiv finiš.

Trener crveno-belih Deja Stanković je odlučio da izvede sledeći sastav: Popović - Gajić, Pankov, Milunović, Konotar - Garsija, Vulić, Simić, Vukanović - Ivanić - Tomane. Šansu sa klupe čekaju: Vasiljević, Stanković, Jovančić, Nikolić, Gavrić, Ben, Pavkov i Krstović.

Prvo je aktuelni šampion Srbije poveo golom Željka Gavrića u 83. minutu. Već u narednom napadu fudbaler na pozajmici iz zagrebačkog Dinama Ivan Božić poravnava rezultat.

Drugi remi Dejana Stankovića, posle 0:0 protiv Vardara. Sledeći rival je Aktobe uz četvrtak.