Robert Levandovski
twitter.com/FCBayern

Robert Levandovski, Foto: twitter.com/FCBayern

U subotnjim utakmicama drugog kola prvenstva Nemačke u fudbalu dominirali su gostujući timovi. Ono što je posebno interesantno jeste da su svi gostujući timovi pobedili identičnim rezultatom 3:1.

Mihajlović je tolika veličina da čak i iz kreveta menja zakone fudbala!

AUTOR: blic-Alo.rs/M.D DATUM I VREME: 24.08.2019. 14:15 Njegov tim igra u nedelju 20:45 igra meč prvog kola Serija A protiv Verone na gostujućem terenu. Siniša Mihajlović, Foto: AP Giorgio Benvenuti * Bolonja igra sutra svoj prvi meč * Miha je u bolnici gde je u toku njegovo lečenje * I Sari je sprečen da vodi Juventus Nova sezona u Seriji A počinje danas, a iz poštovanja prema srpskom stručnjaku, italijanski fudbal će da izmeni jedno pravilo.

Pobede u gostima ostvarile su Bajer Levrerkuzen, Borusija Menhengladbah i Frajburg. Bodove su podeleili Augzburg i Union Berlin koji su odigrali 1:1, dok je jedinu pobedu kao domačin u današnjim mečevima ostvario Hofenhajm koji je pobedio Verder iz Bremena. Ovaj meč bio je i najefikasniji u popodnevnom programu pošto je završen rezultatom 3:2 za domaći sastav.

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su u gostima ekipu Šalkea sa 3:0. Heroj je bio Robert Levandovski koji je postigao sva tri pogotka. Prvi je postigao u 20. minutu sa penala, drugi u 50. iz slobodnog udarca, a treći u 75. minutu na asistenciju Komana.