Stadion FK Partizan
EPA/Srdjan Suki

Stadion FK Partizan, Foto: EPA/Srdjan Suki

Omladinci Čukaričkog demolirali su vršnjake iz Partizana 7:2 (3:2) u poslednjem meču 6. kola odigranom u SC "Zemunelo".

Gosti su poveli u 4. minutu susreta golom Slobodana Rebežića, a samo šest minuta kasnije prednost je duplirao Milutin Vidosavljević. Partizan je golovima u 27. i 29. minutu u život vraća kapiten Jovan Kokir, ali Čukarički u 34. minutu ponovo stiže do prednosti zahvaljujući pogotku Andrije Fratrovića.

Nakon više nego pristojnog prvog poluvremena u drugom je postojao sam jedan tim i to onaj gostujući pošto od Partizanovih omladinaca nismo videli nijedan gol u nastavku, a od ekipe sa Banovog brda čak pet.

Već na startu drugog dela igre Vidosavljević drugim golom na meču povećava prednost gostiju, Fratrović i Rebežić su još jednog pogodili mrežu domaćih, a tačku na ubedljivu pobedu Čukaričkog stavio je Predrag Radić.

Posle šest kola Čukarički je lider na tabeli sa 16 bodova i ima jedan više Partizana i Vojvodine, dok Crvena zvezda ima 13.