Dinamo Zagreb - Mančester siti
AP Photo/Darko Bandic

Dinamo Zagreb - Mančester siti, Foto: AP Photo/Darko Bandic

Mančester siti i Atalanta su prošli u narednu fazu Lige šampiona, Dinamo je završio takmičenje na poslednjem mestu, na trećoj poziciji je Šahtjor!

KRAJ MEČEVA!

90+5' HARKOV - GOOOOOOOOL

86' ZAGREB GOOOOOOL FODEN

80' HARKOV - GOOOOOL PAŠALIĆ! Sve je gotovo u grupi C! Atalanta je drugi učesnik naredne faze!

78' HARKOV - CRVENI KARTON! DODO je isključen, Šahtjor sa igračem manje juri remi!

64' HARKOV - GOOOOOOL KASTANJE! Posle reakcije VAR sobe, sudija je odgledao snimak i poništio je odluku da poništi gol Atalante!

54' ZAGREB - GOOOOOL GABRIEL ŽEZUS! Još jedna solidna akcija Sitija koju završava Žezus svojim trećim golom!

49' ZAGREB - GOOOOOL GABRIEL ŽEZUS!

DRUGO POLUVREME!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

34' ZAGREB - GOOOOOOOL GABRIEL ŽEZUS! Pao je jedan fudbaler Dinama i žalio se na povredu, Siti je nastavio svoju akciju i zahvaljujući brojnijem stanju na terenu stigli su do gola!

23' ZAGREB- Siti bez šuta na gol Dinama!

15' HARKOV - Poništen gol Šahtjora. Kovalenko je zatreseo mrežu gostiju, međutim, njegov pogodak opravdano je poništen zbog nedozvoljene pozicije!

10' ZAGREB - GOOOOOOOL DANI OLMO!  Sjajna akcija "modrih", Dinamo ima rezultat koji vodi u narednu fazu Lige šampiona!

UTAKMICE SU POČELE!

Dobrodošli na tekstualne prenose svih mečeva šeste runde Lige šampiona!

GRUPA C

Poslednje kolo najelitnijeg evropskog takmičenja odlučuje ko će se pridružiti Mančester sitiju u narednoj fazi takmičenja!