Mats Humels
AP/Friso Gentsch
Mats Humels

Mats Humels, Foto: AP/Friso Gentsch

Bajerna je u gostima pobedi Keln 2:1. Strelci za Bajern bili su Tomas Miler iz penala u 13. i Serž Gnabri u prvom minutu sudijske nadoknade vremena u prvom poluvremenu. Jedini gol za Keln postigao je Dominik Dreksler u 82. minutu. Za Bavarce nije igrao Robert Levandovski.

Vodeći Bajern ima 15 bodova koliko i drugoplasirana Borusija Dortmund, koja je slavila protiv Arminije u gostima sa 2:0. Oba pogotka za Dortmund postigao je Mats Humels, u 53. i 71. minutu. Za Milionere iz Dortmunda nije igrao povređeni Erling Haland.

Fudbaleri Augsburga pobedili su na svom terenu Majnc 3:1. Ruben Vargas je doneo prednost Augsburgu u 40. minutu, izjednačio je Karim Onisivo u 64, a pobedu domaćem timu doneo je Andre Han golovima u 80. i 91. minutu.

Fudbaleri Ajntrahta i Verdera igrali su nerešeno 1:1. Verder je poveo u 51. minutu golom Džoša Sardženta, a izjednačenje i bod Ajntrahtu doneo je Andre Silva u 65. minutu.