Voždovac - Mladost Lučani, Foto: FK Voždovac

* Vojvodina je pobedila kao gost ekipu Proletera

* Pobede su na domaćem terenu ostvarile ekipe Rada i Voždovca i to identičnim rezultatom

* Javor i Napredak podelili su bodove u Ivanjici

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas u gostima ekipu Proletera sa 1:0, u utakmici šestog kola Linglong Superlige Srbije. Jedini gol na meču vredan tri boda postigao je Ognjen Đuričin u 13. minutu.

Jang Bojs uvalio četiri komada Cirihu pred Marakanu! (VIDEO)

AUTOR: Kurir/V.Ž. DATUM I VREME: 24.08.2019. 21:35 - 24.08.2019. 22:07 Jang bojs je lider na tabeli u prvenstvu sa 13 bodova, jer je posle uvodnog remija sa Servetom, vezao četiri pobede Jang Bojs, grb, Foto: bscyb.ch * Crvena zvezda i Jang Bojs u utorak igraju revanš plej-ofa Lige šampiona * Prvi meč završen 2:2 * Jang Bojs lider švajcarskog prvenstva Fudbaleri Jang bojsa pregazili su Cirih kao domaćini 4:0 (1:0) u petom kolu švajcarskog prvenstva.

Fudbaleri Voždovca su na svom terenu slavili protiv Mladosti sa 2:0. Nakon centaršuta Nemanje Nikolića, Aleksandar Jevtić je glavom pogodio mrežu Mladosti u 43. minutu i doneo prednost svojoj ekipi, dok je konačan rezultat postavio kapiten Stefan Purtić u 66. minutu. Fudbaleri Rada su istim rezultatom na svom terenu bili bolji od Mačve. Golove su postigli Milan Jagodić u 26. i Marko Nikolić u 91. minutu.

Jedini meč koji je završen nerešenim rezultatom odigran je u Ivanjici, gde su fudbaleri Javora dva puta vodili protiv Napretka, ali su na kraju obe ekipe osvojile po jedan poen.