Barselona
EPA Juan Carlos Hidalgo
Barselona

Barselona, Foto: EPA Juan Carlos Hidalgo

Fudbaleri Barseone savladali su u gostima Levante 2:1 u okviru 14. kola La Lige. Domaći tim imao je prednost posle prvog dela igre, ali je vodeći tim prvenstva uspeo da preokrene u nastavku i stigne do nove pobede.

Nema zarade u Napoliju zbog lošeg odnosa prema klubu!

AUTOR: B92/ M. Dr. DATUM I VREME: 23.11.2019. 14:41 Kao "pučisti" su označeni Kalidu Kulibali, Alan, Lorenco Insinje, Dris Mertens i Hose Kaljehon. Igrači Napolija, Foto: EPA Ciro Fusco Predsednik Napolija Aurelio De Laurentis je zamrznuo isplatu zarada igračima i namerava da proda najveće zvezde tima.

Domaćin je već uspeo da šokira favorita u 12. minutu kada je Jusef En Nesiri sjajno prošao po desnoj strani i odličnim udarcem praktično zakovao loptu u mrežu iza leđa Ter Štegena. Usledio je potpuni preokret u drugom poluvremenu, pa je nakon pokušaja Pikea Luis Suarez izjednačio u 53. minutu igre.

NAJNOVIJE IZ SPORTA:

Domaćin je odolevao naletima ekipe Ernestea Valverdea, ali na kraju nije uspela da izbegne poraz.

Na odbijenu loptu posle kornera Barse najbolje je odreagovao Arturo Vidal kojem nije bilo teško da postigne pogodak u 79. minutu i tako spasi čast favorita.

Betis je takođe posle preokreta na svom terenu savladao Valensiju 2:1 (1:1). Gomez je doveo goste u prednost u 32. minutu utakmice, ali je Hoakin pet minuta kasnije doneo izjednačenje.

Kada su svi pomislili da će se meč završiti nerešeno na scenu je stupio Kanales koji je bio precizan i tako doneo velika tri boda svom timu.

Fudbaleri Granade i Atletiko Madrida remizirali su 1:1. Oba gola viđena su u drugom poluvremenu. Gostima je Renan Lodi doneo prednost, da bi konačan rezultat postavio Herman Sančes.