Tanjug/AP
Barselona

Tanjug/AP

Barselona , Foto: Tanjug/AP

Imali su veliki zadatak pred sobom puleni Ronalda Kumana, pošto su morali da nadoknade 0:2 iz prve utakmice

Nije im preterano dugo trebalo da počnu sa preokretom, pošto je Usman Dembele već u 12. minutu matira suparničkog golamana

Okampos je imao priliku da izjednači sa bele tačke u 73. minutu, ali nije bio precizan.

Fernando je dobio crveno karton u 92, da bi Pike svega dva minuta kasnije postigao drugi gol i doneo svom timu produžetke.

Martin Brejtvejt bio je čovek od odluke u dodatnom periodu, pošto je u 95. minutu postigao treći gol za Katalonce.