FK Partizan
FK Partizan/Miroslav Todorović
FK Partizan

FK Partizan, Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

Hvala Vam što ste pratili tekstualni prenos utakmice Radnički Niš - Partizan na portalu Alo.rs

KRAJ MEČA

90' IGRAĆE SE JOŠ 4 MINUTA

88' Izmena u ekipi Partizana, Milan Lola Smiljanić ulazi u igru umesto strelca za izjednačenje Tošića.

85' Burno na terenu, fudbaler Radničkog Slađan Nikodijević dobio je žuti karton jer je bezobrano udario laktom Strahinju Pavlovića.

84' Partizan je ponovo imao dobru šansu, Gomeš je izašao ispred golmana, ali je Pankov izblokirao šut Rikarda.

80' GOOOOOOL! Partizan izjednačuje rezultat, strelac je Zoran Tošić posle asistencije Rikarda Gomeša.

76' Uzbudljiva završnica, ponovo nije sviran penal za Partizan posle igranja rukom Drinčića.

75' GOOOOOL! Radnički vodi 1:0 golom Stojanovića!

74' Posle dosta dosadnog perioda igre Urošević je pokušao da centrira, ali je lopta išla blizu gola koji čuva Ristić, ali bez na kraju je mreža Radničkog ostala prazna.

58' Velika šansa za Radnički Tororovski je ubacio loptu u kazneni prostor, ali je onda šut otišao preko gola.

50' Radnički je imao odličnu priliku, ali je Vladimir Stojković sjajno intervenisao posle šuta Ranđelovića i spasio gol gostiju.

46' Počelo je drugo poluvreme.

45' POLUVREME Radnički Niš - Partizan 0:0.

31' Fudbaleri Partizana su posle prekršaja ubacili loptu u šesnaesterac gde je oboren jedan fudbaler, ali sudija nije pokazao na belu tačku iako nam se učinilo bio očigledan faul.

30' Fudbaleri Radničkog Đorđe Crnomarković dobio je prvi žuti karton na utakmici zbog starta na sredini terena.

24' Lazar Ranđelović imao je odličnu šansu, šutirao je iz daljine, ali je Vladimir Stojković odbranio njegov udarac.

20' Bez većih šansi ni na jednoj ni na drugoj strani. Partizan i Radnički igraju prilično oprezno.

5' Veliku priliku imali su fudbaleri Partizana, Pantić je šutirao ali je lopta prošla pored gola.

1' Prvi sa centra krenuli su fudbaleri Partizana.

1' UTAKMICA JE POČELA!

Dobrodošli na tekstualni prenos polufinala revanš meča Kupa Srbije između Radničkog iz Niša i Partizana na portalu ALO!

Fudbaleri Partizana gostuju ekipi Radničkog iz Niša u revanš meču polufinala Kupa Srbije.

U prvom meču slavili su crno-beli rezultatom 1:0, a jedini pogodak za ekipu Save Miloševića postigao je Rikardo Gomeš.

Glavni sudija ovog susreta biće Lazar Lukić, dok će njemu pomagati Milovan Ristić i Dalibor Đurđević, dok će četvrti sudija biti Jovan Šegrt.