Kutinjo
AP Photo/Matthias Schrader
Kutinjo

Kutinjo, Foto: AP Photo/Matthias Schrader

Fudbaleri Bajerna pobedili su na domaćem terenu Verder Bremen rezultatom 6:1 u okviru 15. kola Bundeslige!

Gosti su poveli u 24. minutu golom Rašića, usledio je odgovor Bajerna i to kakav!

Prvo je Kutinjo na u 45.minutu  savladao golmana Verdera, da bi potom asistirao Levandovskom, svega dva minuta od prvog gola!

Bajern je otišao na odmor sa prednošću 2:1!

Čekalo se sve do 63. minuta kada je Kutinjo opet bio strelac. Kao da su se takmičili on i Levandovski ko će dati više golova! Poljak je bio precizan u 72. minutu!

Tomaš Miler je tri minuta kasnije postigao novi gol na asistenciju Kutinja, a Brazilac je sjajnu partiju krunisao novim golom u 78.minutu!

Fudbaleri Borusije slavili su na gostovanju protiv Majnca rezultatom 4:0! Rojs je doneo prednost "milionerima" u 32. minutu, sa tim rezultatom se otišlo na odmor!

U drugom poluvremenu, Borusija je strpala još tri gola, prvo je Sančo postigao u 66. minutu gol, pa potom i Azar u 69., da bi na kraju Šulc stavio tačku na meč četvrtim golom Borusije!

Keln je ostvario veliku pobedu u borbi za opstanak, pobedili su Bajer Leverkuzen 2:0, gosti su u 62. minutu ostali bez Aleksandra Dragovića, posle čega je Kordoba doneo prednost "jarčevima", da bi i Bejli bio isključen 15 minuta kasnije. Tačku na meč je stavio Bornau u 84. minutu!