Rad - Vojvodina
Vladimir Marković/Alo

Rad - Vojvodina, Foto: Vladimir Marković/Alo

Bitka za najboljeg strelca Super lige se nastavlja.

Taman je Milan Bojović iz Mladosti dan ranije sa dva gola srušio Mačvu (2:0) i sa 74 data gola došao na vrh liste najboljih strelaca Super lige ikada, pretekavši tako do skoro najboljeg Andriju Kaluđerovića.

To kao da je motivisalo špica Rada, pa je sa dva gola dotukao Vojvodinu (2:0) u Beogradu i vratio se na deobu prvog mesta, a Novosađane ostavio na koti četiri u Super ligi, sada su iza Čukaričkog.

Golom Bogdanovskog u 37. i autogolom Stojanovića u 89. minutu Radnik je pobedio Bačku (2:0) u gostima i izbio na peto mesto.

Napredak se bori za opstanak, a tri vrlo bitna boda osvojio je u Nišu pobedivši Radnički 2:1.

Na meču na kome su viđena dva penala strelci za Kruševljane bili su Melunović i Marjanović. Za domaćina je pogodio Gavrić sa bele tačke u 62. minutu.