EPA
Luka Jović

EPA/Armando Babani

Luka Jović, Foto: EPA/Armando Babani

Već u petom minutu utakmice, Luka Jović je maestralnim lobom savladao golmana Intera, Samira Handanovića!

Gledali smo odličnu utakmicu u Milanu, pogotovo u drugom poluvremenu i pravo je čudo kako je samo viđen jedan pogodak za devedeset minuta igre. Do kraja utakmice viđena je velika borba na terenu ali bez konkretne prilike za gol. Filip Kostić je imao priliku da duplira rezultat ali nije se snašao u šesnaestercu!

Pored Jovića, svoju ulogu u trijumfu imali su i Filip Kostić, kao i Mijat Gaćinović, koji je u drugom poluvremenu morao da izađe zbog povrede.

U 91. minutu Luka Jović je propustio šansu da stavi tačku na ovaj meč!

Ajntraht je slavio ukupnim rezultatom 1:0, pošto je u prvom susretu u Nemačkoj meč završen bez golova.

Viljareal je ukupnim rezultatom 5-2 prošao ruski Zenit. Moreno je postigao gol u 29.minutu, na asistenciju Karlos Bake, da bi se Karlos Baka upisao u strelce, u 47 minutu, Moreno je vratio asistenciju Baki! Naš Branislav Ivanović je postigao u 91. minutu gol za Zenit.

Obamejang je bio dvostruki strelac za Arsenal, a svoj gol je proslavio sa maskom popularnog super heroja "Crnog Pantera"

Nejtland-Majls, u 15 minutu, postigao je gol i time duplirao prednost "tobdžija".  Dok je opet Obamejang postigao gol za siguran plasman u 72.minutu!