SJAJNOM FUDBALU NEMA KRAJA Posle kragujevačkog, spektakl i u Bačkoj Topoli

17:50 | 20-04-2024

Posle meča u Kragujevcu, još jedna briljantna utakmica, ovoga puta na severu zemlje.

FK TSC

Čini se da sjajnom fudbalu na srpskim terenima danas nema kraja. Posle spektakla u Kragujevcu i pobede Radničkog nad Čukaričkim (4:3), još jedan su nam priredili igrači TSC-a i Vojvodine.

U Bačkoj Topoli je slavio domaći tim sa 3:2 u nešto manjoj goleadi nego u Kragujevcu, ali u jednako dobrom i interesantnom duelu.

Dva gola za TSC postigao je Miloš Pantović u trećem i 74. minutu, dok se jednom u strelce upisao Aleksandar Ćirković u petom minutu.

Golove za klub iz Novog Sada postigli su Dejan Zukić u 13. i Mihailo Ivanović u 61. minutu koji ipak nisu mogli da učine više i obezbede Voši barem bod.

Klub iz Bačke Topole nalazi se na trećem mestu na tabeli plej-ofa SLS sa 63 boda, dok je Vojvodina peta sa 50.

TSC će u narednom kolu plej-ofa SLS gostovati Partizanu, dok će Vojvodina dočekati Crvenu zvezdu.