Andrija Živković

Ušao je u igru u 58. minutu i u 77. minutu postavio je konačnih 3:1 za svoju ekipu! Upravo taj gol pokrenuo je incidente...

Nakon što je lopta pogodila mrežu Živković je odlučio da pogodak proslavi ispred navijača protivničkog tima! Taj deo tribine bio mu je najbliži, a kada je dotrčao do njega Andrija je potezom ruke signalizirao da ne čuje domaće fanove.

Oni su bili ogorčeni, ali mu nisu mogli ništa, pa su srpskom reprezentativcu pritrčali pojedini fudbaleri domaćeg tima.

Situacija nije bila nimalo prijatna, a jedan od protivničkih fudbalera unosio se u lice krilnom igraču PAOK-a.

Na sreću, saigrači su odvojili Živkovića od protivnika koji je bio raspoložen za obračun, pa je tim iz Soluna bez tuče prošao na ovom gostovanju - uz osvojena tri boda.