FK PSV

Fudbaleri PSV-a plasirali su se u Ligu šampiona pošto su na svom stadionu u revanš utakmici pobedili Glazgov Rendžers rezultatom 5:1.

Podsetimo, rezultat prvog meča bio je 2:2.

Holandski tim poveo je u 35. minutu golom Sajbarija. Isti igrač je duplirao prednost u 53. minutu nakon asistencije De Jonga.

Rendžers je izjednačio u 64. minutu golom Tavernijea.

Nije dugo trajala nada gostiju, jer je na 3:1 povisio de Jong samo dva minuta kasnije.

NAJCRNJA FUDBALSKA UTAKMICA IKADA! Grci hteli da uđu na "Maksimir", AEK šokirao Dinamo

Verman je u 78. minutu srušio svaku nadu škotskom timu.

Konačan rezultat, postavio je Goldson postigavši auto gol u 82. minutu.

FK PSV

EPA

U istom terminu, Kopenhagen je posle 1:0 iz prvog meča, odigrao 1:1 za poljskim Rakovim.

Strelac je bio Vavro u 35. minutu za domaći tim, dok je nadu gostima dao Zvolinski u 87. minutu.

AEK će nastaviti da se takmiči u grupnoj fazi Lige Evrope. Oni su na svom stadionu igrali nerešeno sa AEK-om.

Strelac jedinog gola za goste bio je Kerk u 73. minutu, dok je za grčki tim gol postigao Serhio Arauho u 90. minutu.

Konačan rezultat postavio je Balikviša u nadokandi vremena, kada su fudbaleri AEK-a krenuli na sve ili ništa.

Podsetimo, žreb za grupnu fazu Lige šampiona je u četvrtak sa početkom od 18 časova.