Kristijano Ronaldo

Kristijano Ronaldo je najpre u 13. minutu doveo Al Nasr u vođstvo, šest minuta kasnije je postigao novi gol, ali ga je VAR poništio zbog prekršaja, a onda je u 38. minutu još jedanput zatresao mrežu za 2:0. Mane i Ganan bili su preostali strelci.

I zbog poništenog gola u 19. minutu Ronaldo je urlao na sudiju. Već viđene scene s terena Saudijske Arabije ponovile su se i sinoć.

Kao i kod svakog gola, Kristijano Ronaldo je i ovaj proslavio zaletom ka korner zastaviti, skokom, okretom u visu i doskokom raširenih ruku uz neizbežni urlik "Siuuu"! Ipak, oduševljenje na stadionu prekinuo je sudija koji je dobio signal iz VAR sobe da je bio faul.

Ronaldo je bukvalno poludeo u sekundi, pa sudiji obrusio na španskom jeziku: "Ku*vin sine". Još nešto je govorio, a onda se sa usana pročitalo: "Uvek si protiv mene, uvek, uvek".