Lazar Samardžić

Fudbaleri Udinezea odigrali su nerešeno (1:1) u utakmici 2. kola Serije A na gostovanju protiv Salernitane.

Strelac gola za tim sa "Frijulija" bio je srpski fudbaler Lazar Samardžić.

On je u 57. minutu odlično iskoristio asistenciju Lorenca Luke i polu volej udarcem sa 11 metara je zatresao mrežu.

Ipak, samo 15. minuta kasnije, Salernitana je uspela da izjednači golom  Die nakon asistencije Kandreve.

SAGA SAMARDŽIĆ Otac krivi jednu ženu, u celu priču se uključio i Aleksandar Kolarov

Do kraja utakmice nije bilo pormene rezultata. Ovo je drugi bod za Salernitanu, a prvi za ekipu Udinezea.

Podsetimo, Lazar Samardžić je trebao da potpiše za Inter. Sve je bilo gotovo, ali se u priču umešao njegov otac pa do transfera nije došlo. Pominje se i da je Notingem Forest poslao ponudu za srpskog fudbalera vrednu 12 miliona evra.

U narednom kolu, Salernitana gostuje Lećeu, a Udineze dočekuje Frozinone.